Lišty NMC včetně lišt LX

Interiérové a exteriérové dekorační prvky NMC (dekorativní profily, stěnové a soklové lišty, rozety, sloupy, pilastry, parapety atd.) se snadno instalují, jednotlivé prvky můžete navzájem kombinovat a natírat do požadovaných odstínu - snadno a rychle tak dosáhnete perfektně sladěného interiéru od podlahy ke stropu přesně podle Vašich představ. Lišty LX nabízíme pro profesionální využití.

Konečná povrchová úprava zcela záleží na přání zákazníka, neboť lišty lze natírat do požadovaného odstínu. Mezi exteriérovými dekoračními prvky DOMOSTYL nabízíme fasádní prvky jako římsy, rámové lišty kolem oken a dveří, zakončovací kameny a další ozdobné prvky z tvrzeného polyuretanu. Focal Point představují různé typy sloupů, hlavic, patic apod. Veškeré tyto dekorační prvky lze výborně využít jak pro zkrášlení nových prostor, tak i pro rekonstrukce starších objektů, včetně památkových objektů.

Produkty firmy NMC si můžete prohlédnout v katalogu nmc interior design (český jazyk)a v katalogu architecture & design Technical Brochure (anglický jazyk). Hledáte inspiraci, jak využít produkty NMC? Prohlédněte si katalog architecture & design General brochure.

V ceníku lišt NMC se dozvíte, které produkty NMC je u nás možné nakoupit.  Pro profesionální použití nabízí firma NMC lišty LX.

Připravili jsme pro Vás nový ceník, který je platný od 1.11.2011.